TECHNIKA ZGRZEWANIA

Zgrzewanie techniką "przez izolację" jest procesem łatwym i wydajnym.
Należy bezwzględnie pamiętać o zapoznaniu się z zasadami zawartymi w instrukcji obsługi zgrzewarek kondensatorowych. Technika zgrzewana to kilka prostych czynności, które następnie pozwolą pracować bez zakłóceń. Zawsze należy sprawdzić czy nasze urządzenie jest sprawne, sprawdzamy przewody, pistolet i elektrodę magnetyczną. Kolejnym krokiem jest podłączenie do sieci i uruchomienie urządzenia, dostosowanie moc zgrzewarki do warunków zgrzewania, bo te jak wiemy są zmienne np. różne rodzaje i grubości blach z których wykonano izolowane elementy jak również gwoździe którymi zgrzewamy mogą pochodzić od różnych dostawców i mogą być wykonane z różnych stali.
Wpływ na ustawienia zgrzewarki ma też temperatura w której będziemy pracować. Po kilku próbach uda nam się znaleźć właściwe ustawienia i ocenić siłę z jaką należy docisnąć pistolet w momencie zgrzewania.

Zgrzewarka EKO

Zgrzewarka EKO służy do przypawania gwoździ metodą przez izolację. Zaprojektowana jest z myślą o odbiorcach poszukujących urządzenia, które....

Zgrzewarka EKO Plus

Obecnie zgrzewarka EKO Plus jest na etapie końcowych testów. Wkrótce ten nowy model zgrzewarki kondensatorowej znajdzie się u nas sprzedaży.

Zgrzewarka PREMIUM Plus

Obecnie zgrzewarka PREMIUM Plus jest na etapie końcowych testów. Wkrótce ten nowy model zgrzewarki kondensatorowej znajdzie się u nas sprzedaży.

Partnerzy i Klienci