OBSŁUGA POGWARANCYJNA

W trosce o naszych klientów zapewniamy pełen zakres usług serwisu pogwarancyjnego. Staramy się zapewnić fachową obsługę przez cały okres eksploatacji. Usługi serwisu pogwarancyjnego realizujemy wyłącznie w parciu o oryginalne części zamienne i podzespoły. Prace wykonywane są wyłącznie po akceptacji kosztów przez Naszego klienta. Uważamy że utrzymanie w sprawności zgrzewarek po upływie okresu gwarancyjnego jest dla Naszej Firmy przepustką do dalszej owocnej współpracy. Wykonujemy też usługi serwisu pogwarancyjnego zgrzewarek kondensatorowych innych polskich producentów, jak NOWA Polska - modele NP-1, NP-2, NP-3, NP-4, oraz innych polskiej produkcji jak modele V-1, V-2, V-3.

Zgrzewarka EKO

Zgrzewarka EKO służy do przypawania gwoździ metodą przez izolację. Zaprojektowana jest z myślą o odbiorcach poszukujących urządzenia, które....

Zgrzewarka EKO Plus

Obecnie zgrzewarka EKO Plus jest na etapie końcowych testów. Wkrótce ten nowy model zgrzewarki kondensatorowej znajdzie się u nas sprzedaży.

Zgrzewarka PREMIUM Plus

Obecnie zgrzewarka PREMIUM Plus jest na etapie końcowych testów. Wkrótce ten nowy model zgrzewarki kondensatorowej znajdzie się u nas sprzedaży.

Naprawy zgrzewarek Filmy video

Filmy video z przeglądów i napraw zgrzewarek kondensatorowych